Start Stawki 4:0 Lubienianka Lubień Kujawski
Piast Kołodziejewo 9:1 Sadownik Waganiec
Kujawy Markowice 2:6 KS Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:5 Noteć Gębice
Zdrój Ciechocinek LTP Lubanie

Aktualności

Awans jest nasz!!!

• autor: maniek888, 2016-06-13 18:55

MLKS Wisła Dobrzyń nad Wisłą pokonała w ostatnim meczu sezonu przed własną publicznością Wicher Wielgie 5:0 i została mistrzem włocławskiej A klasy sezonu 2015/2016. W przyszłym sezonie Wiślacy wystąpią w rozgrywkach 5 ligi. Gratulujemy wszystkim piłkarzom, trenerowi oraz kibicom!!!

Mecz o mistrzostwo A klasy przyciągnął w niedzielne popołudnie na stadion w Dobrzyniu tłumy. Nikt nie wyobrażał sobie innego wyniku jak zwycięstwo Wiślaków. Początek spotkania nie należał jednak do łatwych, gdyż goście nie mieli zamiaru położyć się przed liderem na murawie. Podopieczni Rojewskiego mieli problemy z przedarciem się pod bramkę przeciwników ale z każdą minutą zwiększali przewagę na boisku. Niesieni świetnym dopingiem swoich kibiców w końcu trafili do siatki. Pierwszego gola w meczu zdobył Patryk Olewiński otwierając wynik spotkania. Drugiego, przed przerwą dołożył Rzęsiewicz i do szatni schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem.

Po przerwie przewaga Wiślaków była jeszcze bardziej wyraźna czego efektem były kolejne gole. Do siatki ponownie trafił Rzęsiewicz, a kolejne dwa gole dołożył Habasiński Mateusz. Na trybunach zapanował prawdziwy szał radości. Każdy odliczał już minuty aby móc zacząć świętowanie. W końcu arbiter gwizdnął po raz ostatni, a kibice wbiegając na murawę świętowali wspólnie z zawodnikami. Wisła Dobrzyń została mistrzem A klasy 2015/2016 i awansowała do 5 ligi. Gratulujemy!!!