Ostatni mecz sparingowy, tym razem na własnym obiekcie.

• autor: B., 2015-03-12 14:37

Wiślacy w ostatnim meczu sparingowym zagrają tym razem na własnym obiekcie, będzie to idealna okazja, aby pokazać aktualną formę kibicom i miejmy nadzieje, dać im powody do pozytywnego nastawienia na zbliżającą się rundę wiosenną.

Ostatnim rywalem naszych piłkarzy będą juniorzy starsi Włocłavii Włocławek. Wbrew pozorom, że są to juniorzy starsi, nie możemy zlekceważyć przeciwnika i musimy podejść do sparingu bardzo poważnie. Mecz z juniorami starszymi Lidera pokazał nasze słabe strony, myślę, że trener będzie dążył w tym ostatnim meczu kontrolnym do ustawienia optymalnego składu na pierwszy mecz ligowy.
   Do tej pory bardzo dobrą postawę okazywali w linii ofensywnej Jasiński, Bukowski, Dzierżanowski, Zaborowski ( zabraknie go w pierwszym meczu ) także Habasiński M., Szajgicki oraz również Nowakowski który potrafi błysnąć swoją techniką. Będzie to nasza siła napędowa, zaś w linii defensywnej bardzo dobrze spisywali się i zasługują na wyróżnienie Tyburski K., Frelichowski oraz Habasiński J. Miejmy nadzieję, że trener będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, aby porównać ich formę. Na pewno wielką zagadką dla trenera będzie wybór bramkarza. Sawicki w meczach sparingowych spisywał się fenomenalnie, jego warunki fizyczne, doświadczenie, oraz gra na przedpolu może zadecydować o decyzji trenera. Jednak także Gitner, pokazał, że zasługuje na pochwałę i niejednokrotnie ratował Wiślaków przed utratą bramki, ale cóż, zostawmy wybór trenerowi Grzesiakowi.
   Pozytywną informacją dla nas także może być fakt, że do składu po kontuzji wraca Łabiszewski, który na prawej stronie obrony radzi sobie doskonale. Prowadziliśmy rozmowy jeszcze z dwoma zawodnikami, jednak praca i sprawy osobiste wykluczyły tym osobom grę w Dobrzyniu.
  Ze swojej strony życzę zawodnikom wygranego meczu, bez kontuzji i urazów, a kibiców zapraszam już o godz. 10 na boczne boisko w Dobrzyniu nad Wisłą.